Аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr085)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Методика аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також оцінено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження проаналізовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оглянуто сутнісне значення кошторису бюджетних установ, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, вивчено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи окреслено економічний аналіз об’єкта дослідження, наведено інформаційне забезпечення та методи аналізу, з'ясовано вертикальний і горизонтальний аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, представлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано аналіз впливу факторів на результативний показник, простежено фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку