Аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr085)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Методика аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, розкрито мету і завдання дослідження, а також представлено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано сутнісне значення кошторису бюджетних установ, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи висунуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку