Аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr085)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Методика аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, наведено мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, визначено теорію аналізу кошторису бюджетних установ, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, обстежено теоретичну модель аналізу, оглянуто вертикальний і горизонтальний аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено фінансову оцінку ефективності використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку