Аналіз основних засобів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr087)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика основних засобів підприємства та ефективності їх використання як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу основних засобів підприємства та ефективності їх використання і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу основних засобів підприємства та ефективності їх використання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу основних засобів підприємства та ефективності їх використання
6. Методика факторного аналізу основних засобів підприємства та ефективності їх використання
7. Аналіз основних засобів підприємства та ефективності їх використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основних засобів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, роз'яснено теорію аналізу основних засобів підприємства, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи висунуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито теоретичну модель аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу основних засобів підприємства, обстежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено методику факторного аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено путі, що призводять до вдосконалення аналізу основних засобів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку