Аналіз основних засобів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr087)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика основних засобів підприємства та ефективності їх використання як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу основних засобів підприємства та ефективності їх використання і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу основних засобів підприємства та ефективності їх використання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу основних засобів підприємства та ефективності їх використання
6. Методика факторного аналізу основних засобів підприємства та ефективності їх використання
7. Аналіз основних засобів підприємства та ефективності їх використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основних засобів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі окреслено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження роз'яснено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено сутнісне значення основних засобів підприємства, простежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, охарактеризовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи оглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, визначено теоретичну модель аналізу, надано організацію і здійснення оцінки наявності основних засобів підприємства, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розроблено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу основних засобів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку