Економічний аналіз операцій з необоротними активами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr088)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з необоротними активами бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
5. Процес аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з необоротними активами бюджетної установи
7. Аналіз операцій з необоротними активами бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з необоротними активами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з необоротними активами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки необігових ресурсів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження окреслено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, визначено економічну сутність необоротних активів підприємства, вивчено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розроблено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, охарактеризовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки операцій з необоротними активами бюджетної установи, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, надано фінансову оцінку ефективності використання, представлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито пропозиції щодо удосконалення аналізу необоротних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку