Економічний аналіз операцій з необоротними активами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr088)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з необоротними активами бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
5. Процес аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з необоротними активами бюджетної установи
7. Аналіз операцій з необоротними активами бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з необоротними активами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з необоротними активами"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки необігових ресурсів, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також вивчено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження оглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, представлено теорію аналізу необоротних активів підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи надано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено методику загального аналізу операцій з необоротними активами бюджетної установи, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, роз'яснено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розглянуто фінансову оцінку ефективності використання, обстежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито путі, що призводять до вдосконалення аналізу необоротних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку