Аналіз виробничих запасів підприємства

Курсова робота (код: kr141)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виробничих запасів підприємства як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу виробничих запасів підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виробничих запасів підприємства
5. Процес аналізу виробничих запасів підприємства
6. Визначення впливу факторів при аналізі виробничих запасів підприємства
7. Аналіз виробничих запасів підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виробничих запасів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність оцінки оборотних матеріальних ресурсів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи з'ясовано місце аналізу в управлінні підприємством, представлено теорію аналізу запасів підприємства, обстежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, наведено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, сформульовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи опрацьовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, досліджено організацію і здійснення оцінки наявності виробничих запасів підприємства, надано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розроблено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу запасів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку