Економічний аналіз затрат виробництва та реалізації товарів

Курсова робота (код: kr143)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності затрат виробництва та реалізації товарів
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
5. Методика загального аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
6. Методика факторного аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
7. Аналіз затрат виробництва та реалізації товарів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат виробництва та реалізації товарів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз затрат виробництва та реалізації товарів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки ресурсу товарів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також оглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження обстежено місце аналізу в управлінні підприємством, досліджено теорію аналізу товарних запасів підприємства, простежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності затрат виробництва та реалізації товарів, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано здійснення чинникового аналізу, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу товарних запасів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку