Економічний аналіз затрат виробництва та реалізації товарів

Курсова робота (код: kr143)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності затрат виробництва та реалізації товарів
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
5. Методика загального аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
6. Методика факторного аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
7. Аналіз затрат виробництва та реалізації товарів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат виробництва та реалізації товарів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз затрат виробництва та реалізації товарів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі визначено актуальність оцінки ресурсу товарів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також розроблено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто економічну сутність товарних запасів підприємства, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, проаналізовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, з'ясовано методику загального аналізу затрат виробництва та реалізації товарів, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, розглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу товарних запасів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку