Економічний аналіз затрат виробництва та реалізації товарів

Курсова робота (код: kr143)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності затрат виробництва та реалізації товарів
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
5. Методика загального аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
6. Методика факторного аналізу затрат виробництва та реалізації товарів
7. Аналіз затрат виробництва та реалізації товарів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат виробництва та реалізації товарів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз затрат виробництва та реалізації товарів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки ресурсу товарів, обстежено мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи досліджено місце аналізу в управлінні підприємством, оцінено науковий зміст товарних запасів підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи опрацьовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, простежено теоретичну модель аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки затрат виробництва та реалізації товарів, розроблено напрямки удосконалення методики аналізу, роз'яснено здійснення чинникового аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу товарних запасів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку