Економічний аналіз фінансових результатів діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr146)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансових результатів діяльності підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансових результатів діяльності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу фінансових результатів діяльності підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
6. Факторний аналіз фінансових результатів діяльності підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність оцінки прибутків і збитків, зумовлено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено теорію аналізу фінансових результатів підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, охарактеризовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розроблено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансових результатів діяльності підприємства, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено шляхи поліпшення аналізу фінансових результатів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку