Економічний аналіз фінансових результатів діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr146)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансових результатів діяльності підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансових результатів діяльності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу фінансових результатів діяльності підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
6. Факторний аналіз фінансових результатів діяльності підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі простежено актуальність оцінки прибутків і збитків, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, охарактеризовано теорію аналізу фінансових результатів підприємства, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, сформульовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, висунуто теоретичну модель аналізу, зумовлено аналіз структури і динаміки фінансових результатів діяльності підприємства, розроблено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, наведено методику факторного аналізу, опрацьовано фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу фінансових результатів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку