Економічний аналіз дебіторської заборгованості

Курсова робота (код: kr150)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості
5. Процес аналізу дебіторської заборгованості
6. Визначення впливу факторів при аналізі дебіторської заборгованості
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також обстежено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, надано інформаційне забезпечення та методи аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської заборгованості, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано методику факторного аналізу, розроблено фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено пропозиції щодо удосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку