Економічний аналіз дебіторської заборгованості

Курсова робота (код: kr150)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості
5. Процес аналізу дебіторської заборгованості
6. Визначення впливу факторів при аналізі дебіторської заборгованості
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розроблено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, оглянуто мету і завдання дослідження, а також сформульовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, роз'яснено теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висунуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи досліджено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської заборгованості, представлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, визначено аналіз впливу факторів на результативний показник, обстежено економічний аналіз якості користування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку