Аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr164)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність оцінки обігових ресурсів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено науковий зміст оборотних активів підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оцінено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи опрацьовано економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємств, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, визначено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, надано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку