Аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr164)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки обігових ресурсів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи окреслено місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто економічну сутність оборотних активів підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємств, сформульовано напрямки удосконалення методики аналізу, розроблено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено математичний розрахунок результатів застосування, визначено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку