Аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr164)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Процес аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі надано актуальність оцінки обігових ресурсів, оцінено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено науковий зміст оборотних активів підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, охарактеризовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, сформульовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи вивчено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, наведено аналіз структури і динаміки ефективності використання матеріальних оборотних активів підприємств, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, роз'яснено економічний аналіз якості користування, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто шляхи поліпшення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку