Фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr167)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження опрацьовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, обстежено теорію аналізу грошових коштів підприємства, роз'яснено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, зумовлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи простежено економічний аналіз об’єкта дослідження, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оглянуто методику загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, проаналізовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано шляхи поліпшення аналізу грошових коштів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку