Фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr167)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі з'ясовано актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оглянуто сутнісне значення грошових коштів підприємства, висвітлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, простежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висунуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи надано розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано організацію і здійснення оцінки наявності операцій з грошовими коштами бюджетної установи, вивчено напрямки удосконалення методики аналізу, опрацьовано аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових коштів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку