Фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи

Курсова робота (код: kr167)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Факторний аналіз операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, вивчено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено науковий зміст грошових коштів підприємства, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, надано методику загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено методику факторного аналізу, представлено економічний аналіз якості користування, наведено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку