Фінансовий аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr170)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, досліджено мету і завдання дослідження, а також представлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, з'ясовано сутнісне значення кошторису бюджетних установ, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, зумовлено аналіз структури і динаміки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку