Фінансовий аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr170)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також вивчено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження визначено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, наведено економічну сутність кошторису бюджетних установ, висвітлено нормативно-правову базу з аналізу, окреслено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку