Фінансовий аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr170)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Визначення впливу факторів при аналізі виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
7. Аналіз виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, окреслено мету і завдання дослідження, а також визначено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано сутнісне значення кошторису бюджетних установ, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено теоретичну модель аналізу, висунуто методику загального аналізу виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено методику факторного аналізу, вивчено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку