Аналіз дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr172)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
5. Методика загального аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, розглянуто мету і завдання дослідження, а також розкрито методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, опрацьовано економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, надано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висвітлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, простежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, роз'яснено організаційно-інформаційну модель аналізу, вивчено аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості бюджетних установ, розроблено напрямки удосконалення методики аналізу, обстежено здійснення чинникового аналізу, визначено економічний аналіз якості користування, сформульовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено путі, що призводять до вдосконалення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку