Аналіз дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr172)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
5. Методика загального аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, обстежено мету і завдання дослідження, а також розглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оцінено економічну сутність дебіторської заборгованості підприємства, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, надано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, проаналізовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості бюджетних установ, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, з'ясовано економічний аналіз якості користування, окреслено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку