Аналіз дебіторської заборгованості бюджетних установ

Курсова робота (код: kr172)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості бюджетної установи
2. Нормативно-правова база аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
5. Методика загального аналізу дебіторської заборгованості бюджетної установи
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, наведено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи висунуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено сутнісне значення дебіторської заборгованості підприємства, з'ясовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено теоретичну модель аналізу, досліджено аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості бюджетних установ, оглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано методику факторного аналізу, розглянуто економічний аналіз якості користування, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку