Аналіз оборотних активів установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr175)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оборотних активів закладів охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
6. Факторний аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотних активів установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки обігових ресурсів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розроблено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висунуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, надано науковий зміст оборотних активів підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, окреслено аналіз структури і динаміки оборотних активів установ охорони здоров'я, опрацьовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, з'ясовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку