Аналіз оборотних активів установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr175)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика оборотних активів закладів охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
6. Факторний аналіз оборотних активів закладів охорони здоров'я
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу оборотних активів закладів охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотних активів установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розроблено актуальність оцінки обігових ресурсів, представлено мету і завдання дослідження, а також надано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито теорію аналізу оборотних активів підприємства, обстежено нормативно-правову базу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи оцінено економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано організаційно-інформаційну модель аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз оборотних активів установ охорони здоров'я, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку