Аналіз ефективності товарних операцій підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr178)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних операцій підприємств торгівлі
2. Законодавче забезпечення аналізу товарних операцій підприємств торгівлі і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу товарних операцій підприємств торгівлі
5. Процес аналізу товарних операцій підприємств торгівлі
6. Визначення впливу факторів при аналізі товарних операцій підприємств торгівлі
7. Аналіз товарних операцій підприємств торгівлі в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності товарних операцій підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності товарних операцій"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність оцінки ресурсу товарів, сформульовано мету і завдання дослідження, а також висунуто наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи вивчено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено економічну сутність товарних запасів підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, зумовлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано розробку і обґрунтування методики аналізу, роз'яснено організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності ефективності товарних операцій підприємств торгівлі, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано здійснення чинникового аналізу, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу товарних запасів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку