Аналіз поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kr179)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
2. Нормативно-правова база аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
7. Методика аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточних зобов'язань та їх погашення підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточних зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки заборгованості, простежено мету і завдання дослідження, а також вивчено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження досліджено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, наведено теорію аналізу зобов'язань підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, надано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи з'ясовано розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено аналіз структури і динаміки поточних зобов'язань та їх погашення підприємств, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано методику факторного аналізу, розкрито економічний аналіз якості користування, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу зобов'язань підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку