Аналіз поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kr179)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
2. Нормативно-правова база аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
7. Методика аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточних зобов'язань та їх погашення підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточних зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки заборгованості, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також визначено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висвітлено теорію аналізу зобов'язань підприємства, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто теоретичну модель аналізу, сформульовано аналіз структури і динаміки поточних зобов'язань та їх погашення підприємств, опрацьовано напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, окреслено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено направлення щодо покращення аналізу зобов'язань підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку