Аналіз поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: kr179)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
2. Нормативно-правова база аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
6. Визначення впливу факторів при аналізі поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення
7. Методика аналізу поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточних зобов'язань та їх погашення підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточних зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки заборгованості, висвітлено мету і завдання дослідження, а також зумовлено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висунуто сутнісне значення зобов'язань підприємства, досліджено законодавчі акти і літературу з аналізу, вивчено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, охарактеризовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, простежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, окреслено організацію і здійснення оцінки наявності поточних зобов'язань та їх погашення підприємств, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, визначено здійснення чинникового аналізу, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку