Фінансовий аналіз ефективності використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr181)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ефективності використання майна бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
5. Методика загального аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
6. Факторний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи
7. Аналіз ефективності використання майна бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, наведено мету і завдання дослідження, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи представлено місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано економічну сутність майна підприємства, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, простежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розроблено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано методику загального аналізу ефективності використання майна бюджетної установи, роз'яснено напрямки удосконалення методики аналізу, розглянуто здійснення чинникового аналізу, вивчено економічний аналіз якості користування, з'ясовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу майна підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку