Фінансовий аналіз ефективності використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr181)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ефективності використання майна бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
5. Методика загального аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
6. Факторний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи
7. Аналіз ефективності використання майна бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано теорію аналізу майна підприємства, простежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, наведено теоретичну модель аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання майна бюджетної установи, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано методику факторного аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, вивчено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу майна підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку