Фінансовий аналіз ефективності використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr181)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ефективності використання майна бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
5. Методика загального аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
6. Факторний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи
7. Аналіз ефективності використання майна бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розглянуто актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також визначено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, сформульовано теорію аналізу майна підприємства, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи досліджено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, охарактеризовано організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання майна бюджетної установи, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висунуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто шляхи поліпшення аналізу майна підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку