Фінансовий аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr185)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Проведення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, простежено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено економічну сутність кошторису бюджетних установ, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, з'ясовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи опрацьовано розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено теоретичну модель аналізу, висунуто організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, визначено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено економічний аналіз якості користування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку