Фінансовий аналіз кошторису загального фонду бюджетної установи

Курсова робота (код: kr185)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
5. Проведення аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі окреслено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, надано мету і завдання курсової роботи, а також сформульовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, представлено економічну сутність кошторису бюджетних установ, з'ясовано законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи розглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, опрацьовано аналіз структури і динаміки виконання кошторису загального фонду бюджетної установи, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено здійснення чинникового аналізу, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку