Аналіз формування і використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr186)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Проведення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Визначення впливу факторів при аналізі формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування і використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також вивчено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено теорію аналізу прибутку підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, наведено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності формування і використання прибутку підприємств, надано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, опрацьовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку