Аналіз формування і використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr186)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Проведення аналізу формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Визначення впливу факторів при аналізі формування і використання чистого прибутку акціонерних товариств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування і використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оглянуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено науковий зміст прибутку підприємства, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи сформульовано розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки формування і використання прибутку підприємств, оцінено напрямки удосконалення методики аналізу, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, простежено фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку