Аналіз грошових коштів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr187)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операцій з грошовими коштами бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано теорію аналізу грошових коштів підприємства, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, розкрито основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, обстежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, зумовлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, охарактеризовано теоретичну модель аналізу, оцінено аналіз структури і динаміки грошових коштів бюджетної установи, окреслено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено методику факторного аналізу, простежено фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку