Аналіз грошових коштів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr187)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операцій з грошовими коштами бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Проведення аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також обстежено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, простежено теорію аналізу грошових коштів підприємства, зумовлено нормативно-правову базу з аналізу, оцінено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, досліджено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи опрацьовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, розглянуто організацію і здійснення оцінки наявності грошових коштів бюджетної установи, розкрито виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розроблено фінансову оцінку ефективності використання, з'ясовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу грошових коштів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку