Аналіз фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr189)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, вивчено сутнісне значення спеціальних коштів бюджетних установ, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висвітлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, досліджено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, надано методику факторного аналізу, наведено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, сформульовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку