Аналіз фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr189)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розроблено актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, досліджено мету і завдання дослідження, а також зумовлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оцінено сутнісне значення спеціальних коштів бюджетних установ, оглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи висунуто розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано методику загального аналізу фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано пропозиції щодо удосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку