Аналіз фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr189)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансування та цільового використання бюджетних коштів
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
6. Методика факторного аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансування та цільового використання бюджетних коштів
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі проаналізовано актуальність обліку, аналізу і контролю позабюджетних засобів закладів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також представлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження визначено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висунуто науковий зміст спеціальних коштів бюджетних установ, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, простежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, обстежено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, з'ясовано методику загального аналізу фінансування та цільового використання коштів в бюджетних установах, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, роз'яснено математичний розрахунок результатів застосування, досліджено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу спеціальних коштів бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку