Аналіз операцій з необоротними активами на промислових підприємствах

Курсова робота (код: kr192)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операцій з необоротними активами на промислових підприємствах як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
5. Процес аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
6. Методика факторного аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
7. Аналіз операцій з необоротними активами на промислових підприємствах в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з необоротними активами на промислових підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з необоротними активами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оглянуто актуальність оцінки необігових ресурсів, висунуто мету і завдання дослідження, а також роз'яснено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження зумовлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено теорію аналізу необоротних активів підприємства, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розкрито аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано методику загального аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах, розглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено математичний розрахунок результатів застосування, надано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу необоротних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку