Аналіз операцій з необоротними активами на промислових підприємствах

Курсова робота (код: kr192)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика операцій з необоротними активами на промислових підприємствах як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
5. Процес аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
6. Методика факторного аналізу операцій з необоротними активами на промислових підприємствах
7. Аналіз операцій з необоротними активами на промислових підприємствах в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з необоротними активами на промислових підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з необоротними активами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки необігових ресурсів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також окреслено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження надано місце аналізу в управлінні підприємством, досліджено теорію аналізу необоротних активів підприємства, сформульовано законодавчі акти і літературу з аналізу, простежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оцінено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, зумовлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи розкрито розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано організаційно-інформаційну модель аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності операцій з необоротними активами на промислових підприємствах, розроблено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, з'ясовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано шляхи поліпшення аналізу необоротних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку