Аналіз ефективності грошових потоків підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr197)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності грошових потоків підприємств торгівлі
2. Нормативно-правова база аналізу грошових потоків підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
5. Методика загального аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз грошових потоків підприємств торгівлі
7. Методика аналізу грошових потоків підприємств торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності грошових потоків підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки руху грошових коштів, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито теорію аналізу грошових потоків підприємства, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розроблено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи проаналізовано розробку і обґрунтування методики аналізу, простежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено аналіз структури і динаміки ефективності грошових потоків підприємств торгівлі, з'ясовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, представлено здійснення чинникового аналізу, наведено економічний аналіз якості користування, надано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу грошових потоків підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку