Аналіз ефективності грошових потоків підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr197)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності грошових потоків підприємств торгівлі
2. Нормативно-правова база аналізу грошових потоків підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
5. Методика загального аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз грошових потоків підприємств торгівлі
7. Методика аналізу грошових потоків підприємств торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності грошових потоків підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі досліджено актуальність оцінки руху грошових коштів, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи простежено місце аналізу в управлінні підприємством, висвітлено економічну сутність грошових потоків підприємства, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розроблено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, проаналізовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено теоретичну модель аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки ефективності грошових потоків підприємств торгівлі, опрацьовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, наведено здійснення чинникового аналізу, з'ясовано математичний розрахунок результатів застосування, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено шляхи поліпшення аналізу грошових потоків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку