Аналіз ефективності грошових потоків підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr197)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності грошових потоків підприємств торгівлі
2. Нормативно-правова база аналізу грошових потоків підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
5. Методика загального аналізу грошових потоків підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз грошових потоків підприємств торгівлі
7. Методика аналізу грошових потоків підприємств торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ефективності грошових потоків підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі окреслено актуальність оцінки руху грошових коштів, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи сформульовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, вивчено економічну сутність грошових потоків підприємства, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, опрацьовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, простежено теоретичну модель аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз ефективності грошових потоків підприємств торгівлі, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, обстежено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових потоків підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку