Економічний аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ

Курсова робота (код: kr201)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оцінено сутнісне значення кошторису бюджетних установ, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, охарактеризовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, вивчено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, наведено інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано методику загального аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось




Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку