Економічний аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ

Курсова робота (код: kr201)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено економічну сутність кошторису бюджетних установ, простежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оцінено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи висвітлено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, розглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висунуто аналіз впливу факторів на результативний показник, проаналізовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, досліджено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку