Економічний аналіз виконання кошторису загального фонду бюджетних установ

Курсова робота (код: kr201)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика виконання кошторису загального фонду бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу виконання кошторису загального фонду бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висвітлено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено місце аналізу в управлінні підприємством, зумовлено економічну сутність кошторису бюджетних установ, висунуто законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи наведено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, вивчено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки виконання кошторису загального фонду бюджетних установ, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку