Аналіз грошових коштів та їх руху на підприємствах

Курсова робота (код: kr202)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств споживчої кооперації
2. Нормативно-правова база аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
6. Методика факторного аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
7. Аналіз грошових коштів підприємств споживчої кооперації в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів та їх руху на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів та їх руху"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано науковий зміст грошових коштів підприємства, сформульовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висвітлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано аналіз структури і динаміки грошових коштів та їх руху на підприємствах, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто методику факторного аналізу, вивчено економічний аналіз якості користування, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу грошових коштів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку