Аналіз грошових коштів та їх руху на підприємствах

Курсова робота (код: kr202)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств споживчої кооперації
2. Нормативно-правова база аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
6. Методика факторного аналізу грошових коштів підприємств споживчої кооперації
7. Аналіз грошових коштів підприємств споживчої кооперації в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів та їх руху на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів та їх руху"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, сформульовано мету і завдання дослідження, а також розглянуто наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи роз'яснено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, простежено науковий зміст грошових коштів підприємства, опрацьовано нормативно-правову базу з аналізу, охарактеризовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, вивчено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розкрито результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висунуто аналіз структури і динаміки грошових коштів та їх руху на підприємствах, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено здійснення чинникового аналізу, визначено фінансову оцінку ефективності використання, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу грошових коштів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку