Економічний аналіз основних засобів підприємства ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr203)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів підприємства ефективності їх використання
2. Законодавче забезпечення аналізу основних засобів підприємства ефективності їх використання і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів підприємства ефективності їх використання
5. Методика загального аналізу основних засобів підприємства ефективності їх використання
6. Методика факторного аналізу основних засобів підприємства ефективності їх використання
7. Аналіз основних засобів підприємства ефективності їх використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основних засобів підприємства ефективності їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, висунуто мету і завдання дослідження, а також наведено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, охарактеризовано науковий зміст основних засобів підприємства, обстежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи оглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, зумовлено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності основних засобів підприємства ефективності їх використання, розкрито стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висвітлено здійснення чинникового аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано пропозиції щодо удосконалення аналізу основних засобів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку