Економічний аналіз основних засобів підприємства ефективності їх використання

Курсова робота (код: kr203)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів підприємства ефективності їх використання
2. Законодавче забезпечення аналізу основних засобів підприємства ефективності їх використання і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу основних засобів підприємства ефективності їх використання
5. Методика загального аналізу основних засобів підприємства ефективності їх використання
6. Методика факторного аналізу основних засобів підприємства ефективності їх використання
7. Аналіз основних засобів підприємства ефективності їх використання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основних засобів підприємства ефективності їх використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність оцінки необоротних матеріальних ресурсів, представлено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висунуто науковий зміст основних засобів підприємства, охарактеризовано законодавчі акти і літературу з аналізу, роз'яснено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, з'ясовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оцінено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено організацію і здійснення оцінки наявності основних засобів підприємства ефективності їх використання, вивчено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, проаналізовано методику факторного аналізу, надано математичний розрахунок результатів застосування, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито путі, що призводять до вдосконалення аналізу основних засобів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку