Контроль витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr238)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
5. Ревізія витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висунуто актуальність оцінки видатків і затрат, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження окреслено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, вивчено науковий зміст витрат підприємства, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи розроблено економічний аналіз об’єкта дослідження, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, з'ясовано вертикальний і горизонтальний аналіз витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розглянуто фінансову оцінку ефективності використання, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку