Контроль витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr238)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
5. Ревізія витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки видатків і затрат, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також вивчено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи простежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито теорію аналізу витрат підприємства, зумовлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, обстежено інформаційне забезпечення та методи аналізу, досліджено вертикальний і горизонтальний аналіз витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано математичний розрахунок результатів застосування, розроблено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку