Контроль витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr238)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
5. Ревізія витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії витрат і аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки видатків і затрат, надано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, окреслено сутнісне значення витрат підприємства, досліджено нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи опрацьовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано теоретичну модель аналізу, висунуто методику загального аналізу витрат ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, вивчено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, визначено методику факторного аналізу, роз'яснено економічний аналіз якості користування, охарактеризовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку