Економічний аналіз розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr242)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Нормативно-правова база аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Процес аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Факторний аналіз розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розподілу і використання чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано економічну сутність прибутку підприємства, надано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, роз'яснено інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено методику загального аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, простежено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку