Економічний аналіз розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr242)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Нормативно-правова база аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Процес аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Факторний аналіз розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розподілу і використання чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також оцінено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено сутнісне значення прибутку підприємства, роз'яснено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, простежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, наведено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано методику загального аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, представлено здійснення чинникового аналізу, визначено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку