Економічний аналіз розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr242)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
2. Нормативно-правова база аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
5. Процес аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
6. Факторний аналіз розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розподілу і використання чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, розроблено мету і завдання дослідження, а також сформульовано наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи опрацьовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито науковий зміст прибутку підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи надано розробку і обґрунтування методики аналізу, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено аналіз структури і динаміки розподілу і використання чистого прибутку акціонерних товариств, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено методику факторного аналізу, досліджено фінансову оцінку ефективності використання, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку