Економічний аналіз майна бюджетних установ

Курсова робота (код: kr243)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика майна бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу майна бюджетних установ і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу майна бюджетних установ
5. Процес аналізу майна бюджетних установ
6. Факторний аналіз майна бюджетних установ
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки майна бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз майна"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі роз'яснено актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також наведено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розкрито становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено науковий зміст майна підприємства, сформульовано законодавчі акти і літературу з аналізу, розглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи обстежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висвітлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності майна бюджетних установ, оглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оцінено аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу майна підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку