Аналіз фінансового стану торговельного підприємства

Курсова робота (код: kr244)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансового стану підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансового стану підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового стану підприємств
5. Процес аналізу фінансового стану підприємств
6. Факторний аналіз фінансового стану підприємств
7. Методика аналізу фінансового стану підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансового стану торговельного підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розкрито актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також окреслено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оглянуто економічну сутність фінансового стану підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, надано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено організацію і здійснення оцінки наявності фінансового стану торговельного підприємств, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу фінансового стану підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку