Економічний аналіз економічного потенціалу та фінансового стану підприємства

Курсова робота (код: kr246)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
5. Проведення аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
6. Методика факторного аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту економічного потенціалу та фінансового стану підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент економічного потенціалу та фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі роз'яснено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, оглянуто мету і завдання дослідження, а також обстежено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, сформульовано сутнісне значення фінансового стану підприємства, опрацьовано нормативно-правову базу з аналізу, з'ясовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи проаналізовано економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено теоретичну модель аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз економічного потенціалу та фінансового стану підприємств, простежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розглянуто здійснення чинникового аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, досліджено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу фінансового стану підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку