Економічний аналіз економічного потенціалу та фінансового стану підприємства

Курсова робота (код: kr246)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
5. Проведення аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
6. Методика факторного аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту економічного потенціалу та фінансового стану підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент економічного потенціалу та фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано теорію аналізу фінансового стану підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто теоретичну модель аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності економічного потенціалу та фінансового стану підприємств, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансового стану підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку