Економічний аналіз економічного потенціалу та фінансового стану підприємства

Курсова робота (код: kr246)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
2. Нормативно-правова база аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
5. Проведення аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
6. Методика факторного аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу економічного потенціалу та фінансового стану підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту економічного потенціалу та фінансового стану підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент економічного потенціалу та фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також висвітлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано теорію аналізу фінансового стану підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи окреслено розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, оглянуто вертикальний і горизонтальний аналіз економічного потенціалу та фінансового стану підприємств, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено шляхи поліпшення аналізу фінансового стану підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку