Економічний аналіз діяльності страхових компаній

Курсова робота (код: kr247)

Предмет:
страхування

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності страхових компаній як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу діяльності страхових компаній і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу діяльності страхових компаній
5. Методика загального аналізу діяльності страхових компаній
6. Методика факторного аналізу діяльності страхових компаній
7. Аналіз діяльності страхових компаній в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади страхування діяльності страхових компаній, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі охарактеризовано актуальність страхування, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також визначено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено економічну сутність страхового менеджменту, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи надано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, обстежено організаційно-інформаційну модель аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності діяльності страхових компаній, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито економічний аналіз якості користування, проаналізовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу страхового менеджменту в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку