Аналіз і оцінка фінансової стійкості підприємств

Курсова робота (код: kr249)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
5. Методика загального аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
6. Факторний аналіз фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості та платоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки втрати платоспроможності, визначено мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, роз'яснено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, надано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи розглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, оцінено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, наведено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової стійкості та платоспроможності підприємства, оглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку