Аналіз і оцінка фінансової стійкості підприємств

Курсова робота (код: kr249)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
5. Методика загального аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
6. Факторний аналіз фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості та платоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки втрати платоспроможності, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також досліджено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження вивчено місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи розроблено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висвітлено теоретичну модель аналізу, оглянуто аналіз структури і динаміки фінансової стійкості та платоспроможності підприємства, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано економічний аналіз якості користування, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено направлення щодо покращення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку