Аналіз і оцінка фінансової стійкості підприємств

Курсова робота (код: kr249)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
5. Методика загального аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
6. Факторний аналіз фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансової стійкості та платоспроможності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості та платоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки втрати платоспроможності, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також з'ясовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, опрацьовано науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової стійкості та платоспроможності підприємства, роз'яснено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено направлення щодо покращення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку