Аналіз фінансового результату діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr252)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансових результатів діяльності підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансових результатів діяльності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
5. Методика загального аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
6. Методика факторного аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансового результату діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки прибутків і збитків, висунуто мету і завдання дослідження, а також розроблено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, сформульовано економічну сутність фінансових результатів підприємства, з'ясовано законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи оглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано теоретичну модель аналізу, зумовлено методику загального аналізу фінансових результатів діяльності підприємств, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено методику факторного аналізу, визначено фінансову оцінку ефективності використання, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено направлення щодо покращення аналізу фінансових результатів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку