Аналіз фінансового результату діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr252)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансових результатів діяльності підприємства
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансових результатів діяльності підприємства і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
5. Методика загального аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
6. Методика факторного аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансових результатів діяльності підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансового результату діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі надано актуальність оцінки прибутків і збитків, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, обстежено теорію аналізу фінансових результатів підприємства, охарактеризовано законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи вивчено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оцінено теоретичну модель аналізу, простежено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансових результатів діяльності підприємств, з'ясовано напрямки удосконалення методики аналізу, роз'яснено методику факторного аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансових результатів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку