Економічний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання

Курсова робота (код: kr253)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ризику банкрутства суб'єктів господарювання
2. Нормативно-правова база аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання
6. Визначення впливу факторів при аналізі ризику банкрутства суб'єктів господарювання
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ризику банкрутства суб'єктів господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки втрати платоспроможності, розроблено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оцінено теорію аналізу ймовірності банкрутства підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання, сформульовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано методику факторного аналізу, розкрито фінансову оцінку ефективності використання, висунуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку