Економічний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання

Курсова робота (код: kr253)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ризику банкрутства суб'єктів господарювання
2. Нормативно-правова база аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання
6. Визначення впливу факторів при аналізі ризику банкрутства суб'єктів господарювання
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ризику банкрутства суб'єктів господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки втрати платоспроможності, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження окреслено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, представлено економічну сутність ймовірності банкрутства підприємства, оглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, зумовлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи висунуто економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено інформаційне забезпечення та методи аналізу, оцінено методику загального аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання, опрацьовано напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, надано математичний розрахунок результатів застосування, проаналізовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено шляхи поліпшення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку