Економічний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання

Курсова робота (код: kr253)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності ризику банкрутства суб'єктів господарювання
2. Нормативно-правова база аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання
6. Визначення впливу факторів при аналізі ризику банкрутства суб'єктів господарювання
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки ризику банкрутства суб'єктів господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі зумовлено актуальність оцінки втрати платоспроможності, розглянуто мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розроблено науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, розкрито правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи оглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено теоретичну модель аналізу, оцінено вертикальний і горизонтальний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання, з'ясовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено направлення щодо покращення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку