Економічний аналіз діяльності бюджетних установ

Курсова робота (код: kr255)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу діяльності бюджетних установ
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу діяльності бюджетних установ
5. Проведення аналізу діяльності бюджетних установ
6. Факторний аналіз діяльності бюджетних установ
7. Аналіз діяльності бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розроблено актуальність оцінки господарювання підприємств, надано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено науковий зміст діяльності підприємств, опрацьовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, вивчено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, досліджено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи проаналізовано економічний аналіз об’єкта дослідження, роз'яснено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності діяльності бюджетних установ, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висунуто здійснення чинникового аналізу, окреслено фінансову оцінку ефективності використання, наведено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку