Економічний аналіз діяльності бюджетних установ

Курсова робота (код: kr255)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу діяльності бюджетних установ
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу діяльності бюджетних установ
5. Проведення аналізу діяльності бюджетних установ
6. Факторний аналіз діяльності бюджетних установ
7. Аналіз діяльності бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі наведено актуальність оцінки господарювання підприємств, визначено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено економічну сутність діяльності підприємств, сформульовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, роз'яснено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, оглянуто аналіз структури і динаміки діяльності бюджетних установ, розроблено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, зумовлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку