Економічний аналіз діяльності бюджетних установ

Курсова робота (код: kr255)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика діяльності бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу діяльності бюджетних установ
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу діяльності бюджетних установ
5. Проведення аналізу діяльності бюджетних установ
6. Факторний аналіз діяльності бюджетних установ
7. Аналіз діяльності бюджетних установ в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки діяльності бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки господарювання підприємств, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також представлено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи вивчено місце аналізу в управлінні підприємством, висунуто сутнісне значення діяльності підприємств, проаналізовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, опрацьовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто теоретичну модель аналізу, оглянуто аналіз структури і динаміки діяльності бюджетних установ, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено методику факторного аналізу, роз'яснено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось




Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку