Економічний аналіз операцій з товарними ресурсами

Курсова робота (код: kr256)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з товарними ресурсами
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з товарними ресурсами і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу операцій з товарними ресурсами: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з товарними ресурсами
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з товарними ресурсами
7. Аналіз операцій з товарними ресурсами в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з товарними ресурсами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з товарними ресурсами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки операцій з товарами, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи надано місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано економічну сутність товарних операцій підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, опрацьовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розкрито головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи обстежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз операцій з товарними ресурсами, вивчено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, представлено методику факторного аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу товарних операцій підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку