Економічний аналіз операцій з товарними ресурсами

Курсова робота (код: kr256)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з товарними ресурсами
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з товарними ресурсами і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу операцій з товарними ресурсами: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з товарними ресурсами
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з товарними ресурсами
7. Аналіз операцій з товарними ресурсами в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з товарними ресурсами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з товарними ресурсами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі вивчено актуальність оцінки операцій з товарами, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також простежено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено місце аналізу в управлінні підприємством, визначено економічну сутність товарних операцій підприємства, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розкрито коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, роз'яснено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи оглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, оцінено теоретичну модель аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз операцій з товарними ресурсами, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, зумовлено аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу товарних операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку