Економічний аналіз операцій з товарними ресурсами

Курсова робота (код: kr256)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з товарними ресурсами
2. Законодавче забезпечення аналізу операцій з товарними ресурсами і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу операцій з товарними ресурсами: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу операцій з товарними ресурсами
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з товарними ресурсами
7. Аналіз операцій з товарними ресурсами в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з товарними ресурсами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з товарними ресурсами"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність оцінки операцій з товарами, досліджено мету і завдання дослідження, а також оглянуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження висунуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано теорію аналізу товарних операцій підприємства, представлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз операцій з товарними ресурсами, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано методику факторного аналізу, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, надано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено направлення щодо покращення аналізу товарних операцій підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку