Аналіз можливого банкрутства підприємства

Курсова робота (код: kr257)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ризику банкрутства суб'єктів господарювання
2. Нормативно-правова база аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання
6. Факторний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання
7. Аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки можливого банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі надано актуальність оцінки втрати платоспроможності, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено теорію аналізу ймовірності банкрутства підприємства, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розроблено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи оглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, висвітлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено організацію і здійснення оцінки наявності можливого банкрутства підприємства, розглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, зумовлено економічний аналіз якості користування, наведено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку