Аналіз можливого банкрутства підприємства

Курсова робота (код: kr257)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ризику банкрутства суб'єктів господарювання
2. Нормативно-правова база аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання
6. Факторний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання
7. Аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки можливого банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки втрати платоспроможності, сформульовано мету і завдання дослідження, а також з'ясовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено теорію аналізу ймовірності банкрутства підприємства, надано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оцінено теоретичну модель аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності можливого банкрутства підприємства, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку