Аналіз можливого банкрутства підприємства

Курсова робота (код: kr257)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ризику банкрутства суб'єктів господарювання
2. Нормативно-правова база аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу ризику банкрутства суб'єктів господарювання
6. Факторний аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання
7. Аналіз ризику банкрутства суб'єктів господарювання в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки можливого банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність оцінки втрати платоспроможності, представлено мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи простежено місце аналізу в управлінні підприємством, роз'яснено сутнісне значення ймовірності банкрутства підприємства, охарактеризовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розкрито економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи вивчено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розроблено методику загального аналізу можливого банкрутства підприємства, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто здійснення чинникового аналізу, досліджено економічний аналіз якості користування, визначено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто шляхи поліпшення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку