Економічний аналіз необоротних активів установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr258)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів установ охорони здоров'я
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу необоротних активів установ охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу необоротних активів установ охорони здоров'я : його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу необоротних активів установ охорони здоров'я
6. Факторний аналіз необоротних активів установ охорони здоров'я
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу необоротних активів установ охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки необігових ресурсів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також визначено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано сутнісне значення необоротних активів підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, роз'яснено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи охарактеризовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності необоротних активів установ охорони здоров'я, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано шляхи поліпшення аналізу необоротних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку