Економічний аналіз необоротних активів установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr258)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів установ охорони здоров'я
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу необоротних активів установ охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу необоротних активів установ охорони здоров'я : його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу необоротних активів установ охорони здоров'я
6. Факторний аналіз необоротних активів установ охорони здоров'я
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу необоротних активів установ охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки необігових ресурсів, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано теорію аналізу необоротних активів підприємства, наведено нормативно-правову базу з аналізу, висунуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, визначено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оцінено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи проаналізовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито вертикальний і горизонтальний аналіз необоротних активів установ охорони здоров'я, обстежено напрямки удосконалення методики аналізу, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, представлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу необоротних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку