Економічний аналіз фінансового стану підприємства промисловості

Курсова робота (код: kr259)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансового стану підприємства промисловості як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу фінансового стану підприємства промисловості
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового стану підприємства промисловості
5. Методика загального аналізу фінансового стану підприємства промисловості
6. Методика факторного аналізу фінансового стану підприємства промисловості
7. Методика аналізу фінансового стану підприємства промисловості в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансового стану підприємства промисловості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі окреслено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також визначено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження надано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено економічну сутність фінансового стану підприємства, з'ясовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, проаналізовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, простежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, оглянуто організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено аналіз структури і динаміки фінансового стану підприємства промисловості, вивчено напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено математичний розрахунок результатів застосування, наведено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу фінансового стану підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку