Аналіз виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr263)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
5. Проведення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
7. Методика аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також визначено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи охарактеризовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, з'ясовано сутнісне значення кошторису бюджетних установ, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, досліджено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, окреслено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, сформульовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розглянуто розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розкрито здійснення чинникового аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, опрацьовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку