Аналіз виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr263)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
5. Проведення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
7. Методика аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено сутнісне значення кошторису бюджетних установ, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, сформульовано теоретичну модель аналізу, з'ясовано аналіз структури і динаміки виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, проаналізовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку