Аналіз виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr263)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
5. Проведення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
7. Методика аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оцінено актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також оглянуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, простежено сутнісне значення кошторису бюджетних установ, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, окреслено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи сформульовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, представлено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито методику загального аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, опрацьовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено пропозиції щодо удосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку