Аналіз виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr263)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
2. Законодавче забезпечення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
5. Проведення аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
6. Методика факторного аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я
7. Методика аналізу виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оглянуто актуальність оцінки доходів і фінансування закладів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також визначено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розкрито сутнісне значення кошторису бюджетних установ, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи проаналізовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висвітлено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності виконання кошторису доходів і видатків в закладах охорони здоров'я, надано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, опрацьовано аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу кошторису бюджетних установ в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку