Економічний аналіз фінансового стану установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr264)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансового стану установ охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансового стану установ охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу фінансового стану установ охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу фінансового стану установ охорони здоров'я
6. Факторний аналіз фінансового стану установ охорони здоров'я
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження охарактеризовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, наведено економічну сутність фінансового стану підприємства, сформульовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, вивчено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, простежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки фінансового стану установ охорони здоров'я, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, представлено здійснення чинникового аналізу, розроблено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу фінансового стану підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку