Економічний аналіз фінансового стану установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr264)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансового стану установ охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу фінансового стану установ охорони здоров'я і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу фінансового стану установ охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу фінансового стану установ охорони здоров'я
6. Факторний аналіз фінансового стану установ охорони здоров'я
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розроблено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, наведено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи представлено місце аналізу в управлінні підприємством, визначено сутнісне значення фінансового стану підприємства, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, обстежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, зумовлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, розкрито теоретичну модель аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності фінансового стану установ охорони здоров'я, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розглянуто методику факторного аналізу, оглянуто економічний аналіз якості користування, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансового стану підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку