Економічний аналіз дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr265)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу дебіторської заборгованості підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу дебіторської заборгованості підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості підприємств
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі представлено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, простежено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження висвітлено місце аналізу в управлінні підприємством, визначено теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, зумовлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, обстежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи наведено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто організаційно-інформаційну модель аналізу, з'ясовано методику загального аналізу дебіторської заборгованості підприємств, окреслено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто методику факторного аналізу, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено шляхи поліпшення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку