Економічний аналіз дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr265)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу дебіторської заборгованості підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу дебіторської заборгованості підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості підприємств
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи з'ясовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, вивчено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, опрацьовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, проаналізовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оглянуто аналіз структури і динаміки дебіторської заборгованості підприємств, сформульовано напрямки удосконалення методики аналізу, висунуто методику факторного аналізу, простежено економічний аналіз якості користування, висвітлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку