Економічний аналіз дебіторської заборгованості підприємства

Курсова робота (код: kr265)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність дебіторської заборгованості підприємств
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу дебіторської заборгованості підприємств
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу дебіторської заборгованості підприємств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу дебіторської заборгованості підприємств
6. Факторний аналіз дебіторської заборгованості підприємств
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської заборгованості підприємств
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської заборгованості підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки розрахунків з дебіторами, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також простежено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження вивчено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, окреслено теорію аналізу дебіторської заборгованості підприємства, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, досліджено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, опрацьовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено теоретичну модель аналізу, висунуто методику загального аналізу дебіторської заборгованості підприємств, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, охарактеризовано здійснення чинникового аналізу, надано фінансову оцінку ефективності використання, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу дебіторської заборгованості підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку