Економічний аналіз кредитів комерційного банку

Курсова робота (код: kr266)

Предмет: банківська справа

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність кредитів комерційного банку
2. Нормативно-правова база аналізу кредитів комерційного банку і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу кредитів комерційного банку
5. Методика загального аналізу кредитів комерційного банку
6. Визначення впливу факторів при аналізі кредитів комерційного банку
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу кредитів комерційного банку
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади банківської справи кредитів комерційного банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність діяльності комерційних банків, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також представлено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження зумовлено місце аналізу в управлінні підприємством, наведено сутнісне значення банківської системи, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено організаційно-інформаційну модель аналізу, висвітлено організацію і здійснення оцінки наявності кредитів комерційного банку, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено шляхи поліпшення аналізу банківської системи в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку