Економічний аналіз фінансових результатів підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr271)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності фінансових результатів підприємств торгівлі
2. Нормативно-правова база аналізу фінансових результатів підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Модель аналізу фінансових результатів підприємств торгівлі: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу фінансових результатів підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз фінансових результатів підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу фінансових результатів підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки прибутків і збитків, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також оцінено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження опрацьовано місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано науковий зміст фінансових результатів підприємства, висунуто нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, вивчено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, висвітлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, простежено організацію і здійснення оцінки наявності фінансових результатів підприємств торгівлі, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, розглянуто здійснення чинникового аналізу, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено пропозиції щодо удосконалення аналізу фінансових результатів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку