Економічний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці

Курсова робота (код: kr272)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
2. Законодавче забезпечення аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
5. Методика загального аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
6. Факторний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
7. Методика аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розкрито становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, з'ясовано сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, представлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, сформульовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, наведено теоретичну модель аналізу, роз'яснено аналіз структури і динаміки використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, визначено методику факторного аналізу, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, окреслено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку