Економічний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці

Курсова робота (код: kr272)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
2. Законодавче забезпечення аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
5. Методика загального аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
6. Факторний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
7. Методика аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також обстежено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи визначено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, зумовлено аналіз структури і динаміки використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено економічний аналіз якості користування, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку