Економічний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці

Курсова робота (код: kr272)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
2. Законодавче забезпечення аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
5. Методика загального аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
6. Факторний аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці
7. Методика аналізу використання трудових ресурсів та фонду оплати праці в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання трудових ресурсів та фонду оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, наведено мету і завдання дослідження, а також розроблено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, простежено економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, представлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, оглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності використання трудових ресурсів та фонду оплати праці, з'ясовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, роз'яснено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку