Економічний аналіз використання праці та її оплати

Курсова робота (код: kr273)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності використання праці та її оплати
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу використання праці та її оплати
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу використання праці та її оплати
5. Проведення аналізу використання праці та її оплати
6. Методика факторного аналізу використання праці та її оплати
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання праці та її оплати, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання праці та її оплати"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, визначено мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, оцінено сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, проаналізовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, оглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи представлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності використання праці та її оплати, досліджено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, опрацьовано математичний розрахунок результатів застосування, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку