Економічний аналіз використання праці та її оплати

Курсова робота (код: kr273)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності використання праці та її оплати
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу використання праці та її оплати
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу використання праці та її оплати
5. Проведення аналізу використання праці та її оплати
6. Методика факторного аналізу використання праці та її оплати
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання праці та її оплати, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання праці та її оплати"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі з'ясовано актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розглянуто економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, сформульовано законодавчі акти і літературу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, проаналізовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, вивчено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто теоретичну модель аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз використання праці та її оплати, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку