Економічний аналіз використання праці та її оплати

Курсова робота (код: kr273)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності використання праці та її оплати
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу використання праці та її оплати
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу використання праці та її оплати
5. Проведення аналізу використання праці та її оплати
6. Методика факторного аналізу використання праці та її оплати
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання праці та її оплати, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання праці та її оплати"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі окреслено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, вивчено мету і завдання дослідження, а також досліджено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висунуто сутнісне значення праці та її продуктивності на підприємстві, зумовлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності використання праці та її оплати, оглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, простежено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено пропозиції щодо удосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку