Економічний аналіз ефективності фінансової діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr276)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
5. Процес аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
7. Методика аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі наведено актуальність оцінки господарювання підприємств, розроблено мету і завдання дослідження, а також вивчено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано науковий зміст діяльності підприємств, роз'яснено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, проаналізовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи зумовлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розглянуто теоретичну модель аналізу, простежено методику загального аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано аналіз впливу факторів на результативний показник, висунуто математичний розрахунок результатів застосування, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку