Економічний аналіз ефективності фінансової діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr276)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі і дослідження літератури
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
5. Процес аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
6. Факторний аналіз ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі
7. Методика аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі вивчено актуальність оцінки господарювання підприємств, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також розроблено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, з'ясовано науковий зміст діяльності підприємств, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено розробку і обґрунтування методики аналізу, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено методику загального аналізу ефективності фінансової діяльності підприємств торгівлі, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку