Фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr278)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Законодавче забезпечення аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Проведення аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки обігових ресурсів, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також визначено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи охарактеризовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, досліджено теорію аналізу оборотних активів підприємства, проаналізовано законодавчі акти і літературу з аналізу, оцінено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розкрито характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи опрацьовано економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено вертикальний і горизонтальний аналіз матеріальних оборотних активів підприємств, роз'яснено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено шляхи поліпшення аналізу оборотних активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку