Фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr278)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Законодавче забезпечення аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Проведення аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі з'ясовано актуальність оцінки обігових ресурсів, представлено мету і завдання дослідження, а також оцінено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, визначено теорію аналізу оборотних активів підприємства, наведено нормативно-правову базу з аналізу, вивчено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано розробку і обґрунтування методики аналізу, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз матеріальних оборотних активів підприємств, опрацьовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано методику факторного аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, окреслено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку