Фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr278)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
2. Законодавче забезпечення аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
5. Проведення аналізу матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
6. Факторний аналіз матеріальних оборотних активів торговельних підприємств
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз матеріальних оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі надано актуальність оцінки обігових ресурсів, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також зумовлено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висунуто економічну сутність оборотних активів підприємства, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано теоретичну модель аналізу, роз'яснено методику загального аналізу матеріальних оборотних активів підприємств, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, обстежено здійснення чинникового аналізу, простежено фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку