Фінансовий аналіз доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr279)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика доходів та фінансування в установах охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
5. Проведення аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
7. Аналіз доходів та фінансування в установах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження з'ясовано місце аналізу в управлінні підприємством, проаналізовано економічну сутність доходів бюджетних установ, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, зумовлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи представлено розробку і обґрунтування методики аналізу, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено математичний розрахунок результатів застосування, досліджено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу доходів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку