Фінансовий аналіз доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr279)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика доходів та фінансування в установах охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
5. Проведення аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
7. Аналіз доходів та фінансування в установах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оцінено актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, обстежено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи зумовлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, роз'яснено економічну сутність доходів бюджетних установ, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розроблено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, досліджено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висвітлено організацію і здійснення оцінки наявності доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я, розглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, вивчено фінансову оцінку ефективності використання, простежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу доходів бюджетних установ в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку