Фінансовий аналіз доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr279)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика доходів та фінансування в установах охорони здоров'я як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
5. Проведення аналізу доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі доходів та фінансування в установах охорони здоров'я
7. Аналіз доходів та фінансування в установах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі простежено актуальність обліку, аналізу і контролю надходження коштів установ, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також вивчено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено теорію аналізу доходів бюджетних установ, сформульовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розкрито головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, наведено методику загального аналізу доходів та фінансування з бюджету установ охорони здоров'я, окреслено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено економічний аналіз якості користування, опрацьовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу доходів бюджетних установ в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку