Фінансовий аналіз грошових коштів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr281)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності операцій з грошовими коштами бюджетної установи
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
5. Методика загального аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи
6. Визначення впливу факторів при аналізі операцій з грошовими коштами бюджетної установи
7. Методика аналізу операцій з грошовими коштами бюджетної установи в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових коштів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, обстежено мету і завдання дослідження, а також розглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оцінено економічну сутність грошових коштів підприємства, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, надано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, проаналізовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи роз'яснено економічний аналіз об’єкта дослідження, охарактеризовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито аналіз структури і динаміки грошових коштів бюджетної установи, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, з'ясовано економічний аналіз якості користування, окреслено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку