Економічний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr282)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика ефективності використання майна бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу ефективності використання майна бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
5. Методика загального аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
6. Факторний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, визначено теорію аналізу майна підприємства, висунуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, сформульовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено методику загального аналізу використання майна бюджетної установи, обстежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто направлення щодо покращення аналізу майна підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку