Економічний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr282)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика ефективності використання майна бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу ефективності використання майна бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
5. Методика загального аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
6. Факторний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також обстежено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розроблено теорію аналізу майна підприємства, вивчено нормативно-правову базу з аналізу, сформульовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи зумовлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, надано вертикальний і горизонтальний аналіз використання майна бюджетної установи, розглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, з'ясовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу майна підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку