Економічний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи

Курсова робота (код: kr282)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика ефективності використання майна бюджетної установи як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу ефективності використання майна бюджетної установи і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
5. Методика загального аналізу ефективності використання майна бюджетної установи
6. Факторний аналіз ефективності використання майна бюджетної установи
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання майна бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання майна"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, опрацьовано мету і завдання дослідження, а також оцінено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, зумовлено економічну сутність майна підприємства, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, наведено організаційно-інформаційну модель аналізу, простежено аналіз структури і динаміки використання майна бюджетної установи, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розкрито аналіз впливу факторів на результативний показник, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено путі, що призводять до вдосконалення аналізу майна підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку